Kdo jsem

 

Úvod
Kdo jsem
Novinky
Produkty
Legislativa
Historie
Výklad pojmů
Zprávy z tisku
Kontakt

 

 

Po ukončení studia v roce 1988 jsem pracoval až do roku 1996 v oboru bankovnictví . Působil jsem na různých pozicích v Československé obchodní bance a.s. a po té v Commerzbank a.g. v Praze.

V polovině devadesátých let u nás začal vznikat po demonopolizaci nový pojistný trh. V roce 1996 mě zlákala nabídka Allianz pojišťovny, která nedlouho před tím začala působit v České republice.

Na přelomu let 1999 a 2000 jsem úspěšně absolvoval dvousemestrální  vzdělávací kurs na Vysoké škole ekonomické v Praze, který byl výlučně zaměřen na získání a rozšiřování znalostí z oboru pojišťovnictví.

V roce 2002 jsem splnil všechny zákonné podmínky pro registraci mé osoby na Ministerstvu financí jako pojišťovacího makléře. V souvislosti se změnou legislativy jsem se v roce 2005 přeregistroval na Ministerstvu financí podle zákona č. 38/2004 Sb. o pojišťovacích zprostředkovatelích jako pojišťovací agent a dále jako pojišťovací makléř.

V roce 2006 jsem v souladu s požadavky Zákona o pojišťovacích zprostředkovatelích úspěšně složil zkoušku pojišťovacího zprostředkovatele pro "Vyšší kvalifikační stupeň".